this is announcement
Safe Tourism Certificate
BV inspectorate Uluslararasi Gözetim Servisleri A.Ş. issued this certification recommended by the Turkey Tourism Promotion and Development Agency.View Certificate

Aktiviteler

Antalya'daki tecrübeye açılan kapınızı, her zaman hatırlayacaksınız!

Doğan Hotel

Mermerli Banyo Sok. No:5 Kaleiçi 07100 Antalya, Turkey    Tel: +90 242 247 4654 Faks: +90 242 247 4006

Aktiviteler

Bu tarihi şehrin sundukları

Yakında Golf
Yakında Rafting
Yakında Bisiklet Kiralama
Yakında Scooter / Moped Kiralama
Yakında Tekne Turları

Önerilen Yapılacak Aktiviteler

Şehrin etrafında dolaşın
Şehirde yürüyerek veya bisiklet kiralayarak ya da tramvay veya otobüs ile gezintiye çıkın ve Antalya’nın etkileyici bir tarzda restore edilmiş ören yerlerini hayranlıkla seyredin veya şehirlerini özel kılan şeyleri size göstermekten ayrı bir mutluluk duyacak cana yakın yerel halkla hoşbeş edin.
Yakın Yerleri Keşfedin
Manavgat Şelalesi, Yukarı ve Aşağı Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, yat cenneti Kekova, kış sporları merkezi Saklıkent, Güllük Dağı Milli Parkı, Termessos antik kenti ve Taş Devri yerleşim yeri olan Karain Mağarası gibi yakındaki tarihi yerleri keşfe çıkabilirsiniz.
Daha Fazlasını Keşfedin
Biraz daha riski göze aldığınızda kendinizi daha nefes kesici etkinliklerin heyecanına kaptırmış bulacaksınız. Kemer’in doğal koyları, ormanları ve antik kalıntıları ya da mükemmel bir tatil beldesi olan Finike’nin bereketli portakal bahçelerini hayranlıkla seyredin. Ayrıca, içindeki havanın astım ve diğer solunum yolu hastalıklarını tedavi ettiğine geniş ölçüde inanılan Alanya’daki ünlü Damlataş Mağarası’nı da ziyaret edebilirsiniz.